header photo

LOUNSKE.info

Portál pro Louny a okolí

Louny - zprávy, sport


Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku ovládly Louny

Závodnice z lounského Juniorského fitness klubu se staly mistryněmi České republiky ve sportovním aerobiku hned ve dvou hlavních kategoriích a přidaly stříbro a dva bronzy!


Kristýna Zahradníčková, Mistryně ČR (autor: Jaroslav Appeltauer, FISAF.cz)

O víkendu 5. a 6. října se v Kladně konalo Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku. Mistryní republiky se v kategorii dospělých stala úřadující mistryně Evropy Kristýna Zahradníčková z Juniorského fitness klubu Louny. „Je to nádherný úspěch, který nás určitě povzbudil před světovým šampionátem. Kristýnka je v kategorii seniorů teprve první rok a zatím nemá konkurenci,“ říká trenérka Jitka Hofmannová. První místo a titul mistryně ČR v kategorii Junior Single ženy vybojovala další talentovaná lounská závodnice Adéla Citová, která porazila svou velkou soupeřku Terezu Kudláčkovou z Ústí nad Labem. Stříbro si z MČR přivezlo lounské trio seniorek ve složení Klára Benešová, Kristýna Zahradníčková a Hana Wolfová, letošní mistryně Evropy v této kategorii. A medailovou sbírku doplňují dva skvělé bronzy. Jeden pro Natálii Přibylovou v kategorii Junior Single ženy a druhý pro juniorské trio Adéla Citová, Eliška Martinovská a Natálie Přibylová.


Kristýna Zahradníčková, Jitka Hofamnnová a zlatá radost (autor: Jaroslav Appeltauer, FISAF.cz)

„Máme celkem pět medailí z nejvyšší tuzemské soutěže, to, myslím, není na tak malé město, jako jsou Louny, vůbec špatné,“ raduje se Jitka Hofmannová, která byla navíc vyhodnocena jako nejúspěšnější trenérka těchto kategorií. Lounské závodnice čeká již tento víkend Mistrovství světa, držme jim palce!

<< Zpět na předchozí stránkuSpolujízda LounyJízdomat.cz